Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт МАН України

16 лютого у м. Тернопіль відбувся захист науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України. Відкриття конкурсу було у приміщенні Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру імені Т.Г. Шевченка. Юних науковців привітали президент обласного територіального відділення Малої академії наук України, доктор технічних наук, професор, член-кореспондент НАН України, ректор ТНТУ ім. І. Пулюя Ясній П.В.; заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Зварич Г.В., директор обласного відділення МАН України Мигайчук О.М. Роботу молодих науковців оцінювали 46 членів журі, які уже роки тісно співпрацюють з Тернопільським обласним територіальним відділенням МАНУ, серед них 6 докторів наук, 34 кандидати наук, 6 викладачів навчальних закладів вищої освіти.

Цьогоріч Бучацьку філію презентували 9 учасників, з яких шестеро стали переможцями, а всього у конкурсі брало участь 260 учнів, свої роботи вони представляли у 51 секції.

Вітаємо ліцеїстів, переможців ІІ етапу Всукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт МАН України:

Ляховича Любомира, учня 9 класу, диплом І ступеня  в "Секції географії та ландшафтознавства";

Стрілецьку Христину, ученицю 10 класу, диплом ІІ ступеня в секції "Технології програмування";

Олійника Андрія, учня 9 класу, диплом ІІ ступеня, в секціЇ "Історія України";

Прокопів Тетяну, ученицю 10 класу, диплом ІІІ ступеня  в  секції "Макро та мікроекономіки";

Яструбського Степана, учня 10 класу, диплом ІІІ ступеня в секції "Історичного краєзнавства та археології".