Середа, 06 березня 2019, 06:54

Всеукраїнська українознавча гра "Соняшник-2019"

5 березня у Бучацькому ліцеї проведено Всеукраїнську українознавчу гру «Соняшник-2019», у якій брало участь 55 учнів.

Цікаві ілюстровані завдання, ребуси, спрямовані на формування в учнів зацікавлення українською мовою, літературою та українознавством, долучили ліцеїстів до кращих здобутків національної культури у її мовному та літературному просторі.

Семінар вчителів фізичної культури

5 березня на базі Бучацького ліцею відбувся семінар вчителів фізичної культури району на тему «Вклад учителя фізичної культури сучасної української школи у майбутнє країни через формування здорового підростаючого покоління».

Про стан фізичного виховання в Бучацькому районі доповів методист РКМК М.І.Довбуш. З досвіду роботи виступили: М. Головацький (Жнибородська ЗОШ І-ІІ ст. ) про досягнення учнів у модулі «Легка атлетика», М. Кирничний (Возилівська ЗОШ І-ІІІ ст.) розповів про досягнення його учнів з модуля «Настільний теніс», І.Гуцул (Переволоцька ЗОШ І-ІІІ ст.) надав цікаву інформацію з модуля «Туризм», С. Курцеба (Бучацький ліцей) розповів, як потрібно працювати  в модулі «Футбол» і «Міні-футбол». Заступник директора з виховної роботи Поморська А.В презентувала  Бучацький ліцей як учасника програми "Healthy Schools - заради здорових та радісних школярів".

Підсумки роботи семінару підвів методист М. Довбуш.