П'ятниця, 24 травня 2019, 11:28

Участь в  районному етапі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"

22 травня відбувся районний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»,  у якій брали участь 8 команд району в тому числі команда Бучацького ліцею у складі учнів 10 класу.

Ліцеїсти здобули  І командне місце в етапі "Тактична підготовка", І місце  в етапі "Рятівник", ІІ місце  в  етапі "Розбирання АК".

Цікава фінансова грамотність

Цікава фінансова грамотність – із таким проектом в ліцей завітав докторант кафедри фінансів Тернопільського національного економічного університету ім. С. Юрія Віталій Валерійович Письменний.

Під час зустрічі з учнями 6-8 класів п. Віталій презентував свої книги: «Сім’я Чапленків купує собаку ЛАКІ», «Сім’я Чапленків влаштовує гаражний розпродаж», «Максимко вперше побував у банку». Учні переглянули та обговорили мультфільми: «Гроші-мушлі», «Малі бізнесмени», «Азбука безпеки», «Максимко вчить користуватися банківською карткою».

Учні чітко визначили правильні та неправильні дії Максимка і зрозуміли, що в наш час потрібно бути не тільки фінансово-грамотним, а й уважним і застережливим в усіх фінансових діях.

Тітаренко Н.М.