Звіт директора  ліцею за 2018-2019 навчальний рік

13 червня 2019 року у Бучацькому ліцеї відбувся щорічний звіт директора про роботу закладу у 2018-2019 навчальному році перед громадськістю. На заході були присутні методист відділу освіти Тилятинська Н. М., педагогічний колектив, учні та батьки.

Михайлів Галина Омелянівна, директор ліцею, проаналізувала роботу закладу, окреслила шляхи розвитку та перспективи на майбутнє, Ознайомила із результатами співпраці з вищими навчальними закладами, МАН україни, освітніми закладами району. Поділилась досвідом роботи з підприємствами та залученням спонсорської допомоги на оновлення бази ліцею.

Під час обговорення доповіді пролунали слова вдячності директорові ліцею Галині Омелянівні за вмілу організацію навчального процесу, залучення вчителів та учнів до участі в різноманітних конкурсах та проектах. Присутні запропонували роботу керівника ліцею визнати такою, що заслуговує винагороди.