У витоків зародження ліцейного руху, першим його керманичем був Рудник Орест Павлович, вчитель фізики вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання «вчитель-методист», нагороджений грамотами відділу освіти Бучацької райдержадміністрації, обласного управління освіти, Почесною грамотою МОН України, знаком «Відмінник освіти України», директор Бучацької ЗОШ №2, директор ліцею, а сьогодні начальник відділу освіти.

Рудник О.П.

Закінчив фізико-математичний факультет Львівського державного університету ім. І.Я. Франка. Педагогічну діяльність розпочав у селі Сновидів Бучацького району у 1977 році, а з 1984 р. до 1999 р. працював директором Бучацької СШ №2, з 1.09.1999. до 2000 р. — директор ліцею.

Рудник О.П., працюючи вчителем фізики, керував роботою шкільного фізико-технічного гуртка. За допомогою гуртківців оформив кабінет фізики, визнаний свого часу одним із кращих в нашому місті. Створив технічний центр з дистанційним керуванням технічними засобами, систему електронних програмованих дзвінків. Завдяки його зусиллям як директора школи, були сформовані ліцейні класи з поглибленим вивченням фізики, інформатики і англійської мови.

Перебуваючи на посаді начальника відділу освіти Бучацької райдержадміністрації, Орест Павлович є частим гостем ліцею, цікавиться життям закладу і піклується про учнів і педагогів. При його особистому сприянні ліцеїсти отримали чудовий стимул для творчої праці — два нові найсучасніші комп’ютерні класи, які обладнані 25 комп’ютерами, сканером, принтером, модемом, приєднані до локальної та глобальної мережі.


Крушельницький М.В.

У 2000 р. на посаду директора ліцею відділом освіти Бучацької райдержадміністрації призначено Крушельницького Михайла Володимировича, заступника директора з навчально-методичної роботи, вчителя математики вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання «вчитель-методист», нагороджений грамотами відділу освіти Бучацької райдержадміністрації, обласного управління освіти.

Крушельницький Михайло Володимирович працював директором ліцею до 2008 року, на даний час — вчитель математики та креслення. Роки не владні над ним. І в двадцять, і в сорок, і в шістдесят його душа залишається молодою. Він завжди є на крок попереду часу, подій.

Закінчив Кременецький педінститут фізико-математичний факультет. З 1967 р. не розлучається з педагогічною діяльністю. В його роботі як вчителя характерне використання ефективних унаочнень, які сприяють швидкому усвідомленню і засвоєнню навчального матеріалу.

Ерудиція, вимогливість до себе, повага до вчителів, любов до учнів — такі особливості характеру Михайла Володимировича, вважає своїм кредом дивитися вперед, бачити мету, приймати правильні рішення.


Михайлів Г.О.

З 2008 року очолює навчальний заклад Михайлів Галина Омелянівна, 1963 р.н., працювала заступником директора з навчально — виховної роботи ліцею. Закінчила Дрогобицький державний педагогічний інститут ім. I.Я. Франка в 1980 році, спеціальність за дипломом — вчитель фізики та математики, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, звання «старший вчитель», стаж роботи 22 роки, нагороджена грамотами відділу освіти Бучацької райдержадміністрації, Тернопільської обласної ради.

Михайлів Г.О. допомагає кожному відчути себе прекрасним плавцем у морі знань та науки. Її робота вимагає величезної душевної сили, енергії і виняткового вміння відчути кожного душею. Вона є ініціатором впровадження в навчальний процес інноваційних технологій.

 

 
Бучацький ліцей    2020